U21 Milli Takım Teknik Sorumlusu, Burhaniyeli Vedat İnceefe, Burhaniye’nin yeni belediye başkanı CHP’li Ali Kemal Deveciler’i ziyaret etti.

U21 Milli Takım Teknik Sorumlusu Vedat İnceefe’nun ziyaretinde spor konularına da değinen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Uzun yıllar futbol oynadım, yaklaşık 20 yıl başkanlık yaptım, futbolun ve sporun içerisinden gelen bir ağabeyinizim. Burhaniye’de spor konusunda çok önemli bir potansiyel var” dedi.

İlçe birçok değerli teknik adam olduğunu belirten Başkan Deveciler, “Burhaniye’yi spor alanında marka yapmak için önce belediye olarak bize çok iş düşecek. Sonra ilçemizde bulunan hocalarımıza çok iş düşecek” dedi. Kısa bir süre sonra sporda neler yapabiliriz? Nasıl marka oluruz? Bunun çalışmalarına başlayacağız. İyi bir proje ile Burhaniye’nin adı çok iyi yerlerde olacak buna inanıyoruz ve başaracağız” dedi.

VEDAT İNCEEFE: HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ

U21 Milli Takım Teknik Sorumlusu Vedat İnceefe ise, “Bizler de bir Burhaniyeli olarak spor konusunda elimizden gelen ne varsa her türlü gayreti göstereceğiz. Burhaniye, spor camiasında, spor kamuoyunda adından söz edilecek bir kulüp olabilir. Bunu başaracak, potansiyeli çok yüksek bir ilçemiz. Bizler de sizlere her türlü desteği vererek Burhaniye’yi hak ettiği yere getirmek için çaba sarf edeceğiz” dedi.