Medi Sözlük, sağlık çalışanları tarafından oluşturulan katılımcı sözlük tarzında bir sosyal medya platformu olarak açıldı.

Sağlık camiasının tamamına ulaşmayı hedefleyen ve her kesimden yazarların bulunmasını amaçlayan platformumuzda amacımız; güncel bir medikal bilgi kaynağı oluşturmak ve sağlık camiasını sosyalleştirmektir.

Medi sözlük, sağlık alanı ile ilgili her konuda bilgi sahibi olabileceğiniz, paylaşmak/tartışmak istediğiniz konular hakkında başlıklar açabileceğiniz ve yorum yapabileceğiniz, sağlık sektörü emekçileri ile sosyalleşebileceğiniz ve sağlık personel haber lerine ulaşabileceğiniz yepyeni bir sosyal medya platformudur.

Formatı bilinen sözlük konseptleri gibi olmayan, kesinlikle; siyaset, argo, küfür ve yalandan uzak duran bu yeni oluşumda sizleri de yazar olarak aramızda görmekten büyük onur ve mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Unutmayınız ki, söz sahibi olmak istiyorsak birlik olmalıyız! Bu birliği sağlamak adına hepinizi medi sözlüğe davet ediyor ve içinizden ne geliyorsa yazmanızı istiyoruz. Burası sizin özgür düşüncelerinizin kaleme alındığı bir yer…

Ayrıca belirtmek isteriz ki burası yılların eskitemediği bir arşiv olarak kalacaktır. Hedefimiz burada yazdıklarınızı nesilden nesile iletmektir. Kısacası medi sözlük hiç bir zaman kapanmayacak bir oluşumdur.

Site: medisozluk.com