Geçtiğimiz sezon Barbarossefaspor’un Süper Amatör Lig’de tutunmasında önemli pay sahibi olan tecrübeli teknik adam Kadir Aydemir’in 2017-2018 sezonunda Küçükköyspor’u çalıştıracağı öğrenildi. Barbarossefaspor’la sözleşmesi dün sona eren Kadir Aydemir’in bugün Küçükköyspor’la sözleşme imzalaması bekleniyor.

Kendisi de Küçükköylü olan ve daha önce formasını giydiği kulüpte teknik adamlık deneyimine başlayan Kadir Aydemir, ilk olarak 2007-2008 sezonunda sarı-kırmızılı kulüpte görev yaptı. Daha sonra Adaspor, Havran Fatih Belediyespor, Edremit Belediyespor, Altınovaspor’u çalıştıran Kadir Aydemir, 2016-2017 sezonuna Cumhuriyet Mahallesi Sanayispor’da başladı.

Cumhuriyet Mahallesi Sanayispor’da işlerin istenildiği gibi gitmemesi üzerine yollarını ayıran Kadir Aydemir, daha sonra sezonu tamamladığı Barbarossefaspor’un ligde kalmasında önemli rol oynadı.

ŞABAN ZORLUER’İN TALİPLERİ ARTIYOR

Diğer taraftan, geçtiğimiz sezon Havran Fatih Belediyespor’u Süper Amatör Lig’de şampiyonluğa taşıyıp, Bölgesel Amatör Lig yolunu açan teknik sorumlusu Şaban Zorluer’in profesyonel ve amatör liglerden talipleri her geçen gün artıyor.

Yeni sezon öncesinde profesyonel ve birçok amatör kulüpten teklif geldiğini belirten Şaban Zorluer, “Benim memleketim olan Adana ve Balıkesir civarından profesyonel ve birçok amatör takımdan teklif geliyor. Bu kulüpler ile görüşmelerimiz sürüyor. Önceliğim, profesyonel ekipler olacak. Önümüzdeki günlerde bir karar verip, yeni sezon planlamasına başlayacağım” dedi.