Hakkımızda

Yaklaşık 12 bin 500 m² alanda kurulu Balıkesir’de yaşayan 1 milyon 300 bin kişiden 100 bin civarı lisanslı olarak spor yapıyor ve bu anlamda her şeyin en iyisini hak ediyor.

Şehrin Sporu, sayfalarını üç büyükler diye tanımlanan kulüplere ve elit sporculara parselleyen yaygın basının çok da ilgisini çekmeyen bu sporcuların attığı golün, vurduğu yumruğun, yaşadığı sevinç ile üzüntüsünün paylaşılması düşüncesinden hareketle, Haziran/2017’de yayın hayatına başladı.

Yola çıkış amacı, ‘Maksat spor olsun, olursa da şehrin sporu olsun’ ilkesi olan Şehrin Sporu, öznesi spor ve sporcu olan olayları sizlere ulaştırmak yolunda hızlı bir gelişim gösterdi.

Bu süreçte, şehrin spor adamları ve sporcularının yanı sıra geniş bir sporsever kitlesinden de büyük destek gören Şehrin Sporu, bugüne kadar sürdürdüğü bağımsız ve tarafsız yayın anlayışına bundan sonra da devam edecektir.

Şehrin sporundan tüm dünyayı haberdar etmek için çabalayan sitemiz, başta ülkemiz olmak üzere yeryüzünün her bir köşesinde yaşanan spor faaliyetlerini de sayfalarına taşırken günümüzün teknolojik gelişimlerine ayak uydurmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda işinin ehli kişilerden oluşan Şehrin Sporu Ekibi, sitemizi görsel ve içerik olarak zenginleştirmek için yoğun olarak emek harcıyor.

Geldiğimiz noktada, sizden aldığımız geri dönüşler, yorum ve tavsiyeler bizim için yol gösterici oldu. Bu nedenle, düşüncelerinizi esirgemeyip, bizimle iletişim halinde olmanız, bizim için mutluluk sebebi olacağı gibi ortaya koyduğumuz ürünün kalitesini de artıracaktır.

Şehrİn Sporu Ekibi