Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu bu yıl gerçekleşen yönetim kurulu toplantısını Balıkesir’in Bandırma ilçesinde gerçekleştirdi.

Federasyon Başkanı, Eren Cicioğlu başkanlığında başlayan toplantıya Çanakkale, Bursa, Kastamonu, Çorum, Aydın, İstanbul, Edirne, Yalova, Artvin ve Osmaniye gibi illerden üyeler ve Galatasaray taraftar derneklerinin yönetici ve yönetici vekilleri katıldı.

Cicioğlu, toplantıda gerçekleştirdiği konuşmada, derneklerin Galatasaray Spor Kulübü‘ne verdiği ve vereceği katkılardan bahsetti.

Ayrıca Başkan Cicioğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlık koltuğuna Ali Koç’un oturmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek “Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan sonra Ali Koç’un da Fenerbahçe Spor Kulübüne başkan olması futbolda ki nezaket ve centilmenliği artıracaktır. Bununda Türk Futbolunda huzur ortamı yaratacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Galatasaray Bandırma Taraftar Derneği, yöneticisi Adnan Erdan’da Galatasaray Dernekleri için anlamı büyük bir toplantı gerçekleştirdiklerini ifade etti. Sözlerine “Güzel sonuç ve kararların alındığı toplantımıza katılanlara teşekkürü bir borç biliriz” dedi.