Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği olağan genel kurul sonrasında iki yıllığına göreve gelen yeni yönetim kurulu görev bölümünü yaptı. Üçüncü kez Büyükşehir Belediyespor Başkanı seçilen Yusuf Hocaoğlu, başarı çıtasını yükselteceklerini ve tüm branşlarda başarılı olacaklarını söyledi.

Görev bölümü için yapılan toplantı sonrasında açıklama yapan Büyükşehir Belediyespor Başkanı Yusuf Hocaoğlu, güçlü bir ekip oluşturduklarını ifade ederek, “Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için yönetim kurulu arkadaşlarım ile birlikte çok çalışacağız. Her yönetici arkadaşım, elini taşın altına daha fazla sokacak ve kulübümüzün yer aldığı branşlarda daha başarılı olması için çaba göstereceğiz” dedi.

Geçmiş dönemde olduğu gibi önümüzdeki iki yılda da çıtayı yükselteceklerini iddia eden Hocaoğlu, “Takım sporları ve ferdi branşlarda Büyükşehir Belediyespor’un sesini duyuracağız. Bu şehrin kulübümüzden beklentilerine cevap vermek için çalışacağız” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyespor’u ve Balıkesir’i en iyi şekilde temsil etmek için çaba göstereceklerini belirten Hocaoğlu, şunları söyledi: “Tekerlekli sandalye basketbol, kadın voleybol, futbol, masa tenisi, kadın futbol,güreş takımlarımız ile diğer branşlarda başarılı olabilmek için gayret göstereceğiz. Bizi bu göreve layık görenleri mahcup etmemek için gece gündüz demeden çalışacağız.”

GÖREV BÖLÜMÜ

Yapılan toplantıda Yusuf Hocaoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda, Başkan Yardımcıları Ömer Marmaralı ve Nazım Ergelen olarak belirlendi. Başar Atikbay ve Mesut Eray’ın Sayman, İrfan Sarıgül’ün Genel Sekreter, olması kararlaştırılırken, Dinçer Orkan, Kemal Aydın, Mehmet Kelemençe, Şinasi Yılmaz, Bekir Bahar, Fatih Doğan ve Ayhan Arık da üye olarak yönetim kurulunda yer aldı.