Balıkesir Süper Amatör Lig, yarın, Bigadiç Belediyespor ve Küçükköyspor arasında oynanacak 2018-2019 Sezonu son karşılaşmasıyla perdelerini kapatıyor.

Sezonun tamamlanmasına iki hafta varken şampiyonluğunu ilan eden ve Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Bigadiç Belediyespor, kupasına kavuşmak için saatleri sayıyor. İki takımın da isteğiyle yarın oynanacak mücadelenin sonunda yapılacak törenle şampiyonluk kupasını kaldıracak siyah-beyazlılar, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de ilk kez mücadele edecek.

Diğer taraftan 2019-2020 Sezonu’ndan itibaren 11’er takımın yer alacağı iki grupta toplam 22 ekibin mücadelesiyle start alacak Balıkesir Süper Amatör Lig’i ikinci sırada tamamlayan Gönen Belediyespor da Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Balıkesir’i temsil edecek üçüncü takım oldu. Lige veda eden tek takım ise Ayvalık temsilcisi Barbarossefaspor oldu.

YARIN SAAT 15:00’TE

Bigadiç İlçe Stadı’nda yarın oynanacak Bigadiç Belediyespor-Küçükköyspor, Balıkesir Süper Amatör Lig 2018-2019 Sezonu son karşılaşması saat 15:00’te start alacak. Karşılaşmayı Uğur Mez, Ahmet Ayaz ve Servet Demir hakem üçlüsü yönetecek.