Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, Koç Holding ve Sportsnet Group yetkilileri kurumlar arası işbirliği çalışmaları ve ‘Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunları’ organizasyonu kapsamında Balıkesir Üniversitesi’ni (BAUN) ziyaret etti.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) Başkanı Prof. Dr. Kemal Tamer, TUSF Genel Sekreteri Erdoğan Çelebi, Koç Holding Kurumsal Marka Koordinatörü Okyar Tuncel, Sportsnet Group Etkinlik Yöneticisi Levent Mergen, Müşteri İlişkileri Direktörü Yiğit Üçoğlu ve Müşteri Temsilcisi Tuğçe Sak, Balıkesir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Şakir Sakarya’yı ziyaret etti.

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkan Vekili Nuran Acar ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Ali Naci Arıkan ve Yrd. Doç. Dr. Erdil Durukan’ın da hazır bulunduğu ziyarette kurumlar arası işbirliği çalışmaları değerlendirildi, Koç Spor Fest organizasyonu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette Balıkesir Üniversitesi’nin, 2017 yılında üniversiteler arası spor müsabakalarına katılımı ve ev sahipliklerinin yanında başarı sıralamasında da 14’ncü sırada yer aldığını ifade eden federasyon yetkilileri, organizasyonlara ve spora destekleri nedeniyle Rektör Vekili Prof. Dr. Şakir Sakarya’ya teşekkür etti.

Balıkesir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Şakir Sakarya da Balıkesir Üniversitesi’nin her alanda kurumlar arası işbirliğine verdiği öneme vurgu yaptı, üniversite olarak sporda da öncü üniversiteler arasında yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.