Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Cumartesi günü deplasmanda Altınordu Belediyesi ile oynanacak karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor. Mavi-yeşilli ekibin antrenmanını ziyaret eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mehmet Kelemençe ve yöneticiler oyunculara baklava ikram etti.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, sezonun ilk haftasını maç yapmadan geçirdi. Mavi-yeşilli ekip, rakibi Kardemir Karabük’ün ligden çekilmesi nedeniyle sezona 20-0 hükmen galip başladı.

Sezonun 2. Hafta’sında Cumartesi günü oynanacak müsabakada Ordu temsilcisi Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü’ne konuk olacak Balıkesir ekibi, hazırlıklarını sürdürüyor.

Diğer taraftan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın Alparslan Türkeş Spor Salonu’nda yaptığı çalışmayı ziyaret eden Başkan Mehmet Kelemençe ile yöneticiler, teknik heyet ve oyunculara baklava ikram ederek, sohbet etti.

ALPER ŞENTÜRK: MORAL OLDU

Yöneticilerin ziyaretinin kendilerine moral verdiğini belirten Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Alper Şentürk, “Başkanımız ve yöneticilerimize bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz. Biz de Balıkesir’i en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ordu’da da iyi bir oyun sergileyip, kazanmak için mücadele edeceğiz” dedi.