Balıkesir 2. Amatör Küme 2018-2019 Sezonu bugün oynanacak 4 karşılaşma ile sona eriyor. A Grubu’nda Babaköyspor, C Grubu’nda Çakallarspor’un şampiyonluğunu daha önce ilan ettiği ligde son şampiyon bugün belli olacak.

Merkez A Grubu’nda geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmaların ardından şampiyonluğunu ilan eden Babaköyspor ve sezonu ikinci sırada tamamlayıp, 1. Amatör Küme’ye yükselmeyi garantileyen Pamukçu Belediyespor, son hafta mücadelesinde karşı karşıya gelecek. Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri 1 Nolu Saha’da saat 15:00’te başlayacak maçı Tolga Tugay İnan yönetecek.

Bu grubun diğer karşılaşmasında Balıklıspor ve Çandırspor, puan mücadelesi verecek. Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri 4 Nolu Saha’da saat 15:00’te starta alacak maçta Mehmet Gümüşbaş düdük çalacak.

Merkez B Grubu’nda sezon tam bir final maçıyla noktalanacak. Diğer grupları aksine henüz şampiyonun belli olmadığı grupta son haftaya lider giren Yenicespor ve ikinci sıradaki Köylüköyspor’un karşılaşacağı müsabakanın sonunda kupaya uzanacak takım belli olacak. Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri 1 Nolu Saha’da Halil Ayan’ın yöneteceği karşılaşma, saat 17:00’de başlayacak.

İkinci takım olarak 1. Amatör Küme’ye yükselmek için fırsat kollayan Karamanköyspor ise Atköyspor’u mağlup edip, diğer sahadaki maçın sonucunu bekleyecek. Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri 4 Nolu Saha’da saat 17:00 start alacak mücadeleyi Mehmet Bilgi Medeni yönetecek.

Balıkesir 2. Amatör Küme’de bugün oynanacak sezonun son karşılaşmalarının programı şöyle:

MERKEZ A GRUBU

15:00 Pamukçu Belediyespor-Babaköyspor: Tolga Tugay İnan (AHP-1)

15:00 Balıklıspor-Çandırspor: Mehmet Gümüşbaş (AHP-4)

MERKEZ B GRUBU

17:00 Karamanköyspor-Atköyspor: Mehmet Bilgi Medeni (AHP-1)

17:00 Yenicespor-Köylüköyspor: Halil Ayan (AHP-4)